Dikmen Antibakteriyel Halı Yıkama

Dikmen Antibakteriyel Halı Yıkama

Antibakteriyel halı yıkama son zamanlarda pek çok insan tarafından tercih edilmekte olan bir halı yıkama türü olarak bilinir. Bu işlemleri Dikmen ve Ankara genelinde sizlere alanında uzman ekibimiz ile beraber şu adımları izliyoruz;

  • Halılarınızın antibakteriyel niteliklere uygun bir şekilde yıkanabilmesi için 0 312 483 40 50’den bize ulaşıyorsunuz ve uygun bir zaman dilimi için randevu veriyorsunuz.

 

  • Evinize ya da iş yerlerinize geliyor ve yıkanması gereken halıları özel servislerimiz ile beraber alıp fabrikamıza getiriyoruz.

 

  • İlk olarak kuru temizleme işlemlerini yüksek emiş gününe sahip elektrikli süpürgelerimiz ile beraber yapıyoruz.

 

  • Akabinde halılarınızın yüksek buhar gücüne sahip halı yıkama makinelerimiz ile beraber dezenfekte ediyoruz.

 

  • Halılarınızın en iyi şekilde temizliğini sağlayabilmek adına halı yıkama makinelerimiz ile kaliteli deterjanlar eşliğinde temizliğini sağlıyoruz.

 

  • Halılarınızın kurutulmasını sağlıyor ve paketledikten sonra size ulaşıyor, müsait olduğunuz bir zaman dilimi içinde randevu alıyor ve özel servislerimiz ile beraber şehrimiz genelinde halılarınızın teslimatlarını sağlıyoruz.

Tüm bu işlemlerden yararlanabilmek için sizlerde Dikmen antibakteriyel halı yıkama fırsatlarından en ekonomik fiyatlarla ve titiz bir çalışma ile yararlanmak isterseniz sizi de müşterilerimiz arasında olmaya davet ediyoruz.

Bizi tercih etmeniz halinde profesyonel ekibimiz sizlere antibakteriyel niteliklere uygun bir şekilde halı yıkama konusunda titiz bir çalışma sunacak ve sizler de bu çalışmanın memnuniyetini bir süre hijyenik kalma garantisi ile huzurunu yaşayacaksınız.

Dikmen Halı Yıkama Facebook SayfasıDikmen Halı Yıkama Twitter SayfasıDikmen Halı Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK