Dikmen Halı Yıkama2

Dikmen Halı Yıkama
Dekorasyon ve sıcaklık açısından avantajlı halıları temizletmek istediğinizde, ileri teknoloji ile beraber yanınızdayız. Dikmen halı yıkama firmamız kullanımdan alacağınız memnuniyeti artırır.
Virüsten Korunmak Ve Halı Temizliği 
Halıların üzerinde hiçbir leke görünmüyor gibi olsa da dip kısımlarında birçok gözle görülmeyen canlı bulunmaktadır. Bu gözle görülmeyen mikroorganizmaların belirli aralıklarla temizlenmemesi, ortamdaki kişilerin sağlığına olumsuz etki edebilir. Bu olumsuz etkiyi en aza indirmek için derinlemesine bir hijyen gerekmektedir. Bu işlem, yataklarınız için de geçerlidir.  Yorgan ve yataklarınızın kenarlarında mayt adı verilen canlılar vardır. Solunum yollarında problem olanların özellikle ekstra dikkat etmesi gerekmektedir.
Virüs, küresel bir sorun olarak etkilerini sürdürmekle birlikte yaşam alanlarınızı çalışma bölgelerinizin genelde temiz kalmasına dikkat etmeniz önerilir. Koronavirüs çok geniş bir alanda etkisini gösterdiği için, yeniden ilerleyebileceğini unutmamak ve hijyeni ortamlardan eksik etmemek gerekir.  Halılarınızın rutin şekilde tozunu almanız yanında suyla ve deterjanlarla temizlenmesine önem veriniz.
Shaggy Halı Yıkama
Uzun ve yumuşak bir yüzeyi olan shaggy halılarınızı Dikmen halı yıkama firmamızda profesyonel şekilde temizletebilirsiniz. Derinlemesine temizlik yapan makinelerimiz, halınızın yenilenmiş görünmesini sağlayacaktır. En zorlu lekeleri bile çıkaran geniş kapsamlı bir çalışma ile sizlere hizmet veriyoruz. Renklerin birbirine girmemesini sağlayan, özel ilaçlarımız ve yıkama tekniklerimiz, beklediğiniz hijyeni size sağlayacaktır. Isparta halıları, geleneksel dokuması olan ev halıları ve fabrika üretimi tüm halılarınızın temizliğini firmamız aracılığıyla sağlayabilirsiniz.
El Dokuması Halı Yıkama
Belki de en zorlu halı türlerinden biri el dokuması halılardır. Çünkü yapımı uzun emeklerle gerçekleşir, elle üretilir ve kullanılan malzemelerin türü değişiktir. El dokuması halılarda vakum tekniği ile temizlik yapılır. Makine temizliği yapısal olarak sorunlara neden olur. Çünkü renkler birbirine girebilir ve halı görüntüsü eskimiş bir hal alabilir.
El dokuması halılarınızın tozunu belirli aralıklarla alarak iyi bakılmasını sağlamalısınız. Kullanım yapılırken yüzeyini yıpratmamaya önem vermek gerekir. Çok sık işlem görmemesi, çok oynanmaması ve iyi muhafaza edilmesi gerekir.
Kirlenen Halılara İlk Müdahale
İlk müdahaleler halı lekesi çıkarmak için son derece önemlidir. Leke türüne göre bir işlem yapılmalı ve derine yerleşmesini önlemek amaçlanmalıdır. Kan lekeleri, mürekkep lekeleri epey zorludur. Bu lekeler olduğu an kuru bir bezle hemen dökülen alana baskı yapılmalıdır.  Leke eğer çamur ve sakız lekesiyse, kuruması ve katılaşması beklenmelidir. Sakız lekesi buzla kolayca katılaşacaktır. Çamur lekesi ise bekleyince katılaşır kurur ve kolayca halıdan ayrılır.  Islak haldeyken temizlemeye çalışırsanız leke dağılır ve daha kötü bir hale gelir.
Halılar Kaç Kere Yıkanmalı?
Halılarınızı çok sık yıkatmamalısınız, çünkü sık makineye giren, sık deterjanla yıkanan halılar kolay yıpranacaktır. Senede en fazla iki kere makinede derinlemesine temizlik olmalıdır. Düzenli olarak bahar aylarında temizletme yapabilirsiniz. Halı yıkama firması seçiminize de önem vererek yıkatma işleminizi yapmalısınız. Halılarınızın türüne göre temizlenmesi ve teknik açıdan yeterlilik gösteren, belge sahibi firma seçmelisiniz. Ekibimiz, gereken sertifikaları bünyesinde barındırmakta ve alanında uzman ekiple çalışmaktadır. Halılarınız tüm süreçte en iyi şekilde temizlenir ve kurutulur.
Halı Yıkama Fiyatları
Halı türü, kaç metre kare olduğu vs. halı yıkama fiyatları açısından önemlidir. Yerinde yıkama yapıldığında ve temizlenecek yüzey çoğaldığında fiyatlar artabilir. Bazı otellerde, çeşitli cami gibi geniş zeminli alanlarda, halıfleks olan diğer yerlerde bu yerinde yıkama yapılabilmektedir. Makine ile yerinize gelerek halıların temizliğini sağlamaktayız. Taşınması zaman alan halılarınız için size artı sağlayan birçok çalışma yürütmekteyiz. Bütçenize uygun işlemler için başvuru yapabilirsiniz.
  
Dikmen Halı Yıkama Facebook SayfasıDikmen Halı Yıkama Twitter SayfasıDikmen Halı Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK