Dikmen Halı Yıkama4

Dikmende Kaliteli Halı Yıkama
Ankara’da bulunan firmamız Dikmen Halı Yıkama olarak müşterilerimize uygun fiyatlardan kaliteli bir şekilde halı yıkama hizmeti vermektedir.
Halılar özellikle evlerde çok sık kullandığımız eşyadır. Evinde küçük çocuğu olanlar özellikle halının temizliğine çok dikkat ederler. Bilirler ki o halının görünmeyen yüzeyinde bakteri, toz, kir ve pek çok şey daha alt yüzeye saklanmıştır. Halıların iyi bir şekilde yıkanması hem kendimiz hemde sevdiklerimiz için oldukça gerekli bir temizliktir. Dikmen Halı Yıkama olarak biz sizlere bunun garantisini vermekteyiz.
Halı Ücretlendirilmesi Nasıl Yapılır?
Halınızın türüne göre sizlere m2 fiyatı söylenir. Peki, m2 nedir, nasıl ölçülür biliyor musunuz? Bir uzun ve bir kısa kenarın ölçülerinin çarpılması ile çıkan
Halı Yıkama Süreci Nasıl İşler?
Çağrı merkezimizi arayarak uygun olduğunuz zaman diliminde bir randevu alınız. Randevu bilgisi ekip arkadaşlarımıza iletilir. Adresinize gelmeden 15 dakika önce arkadaşlarımız sizleri arayarak bilgi verirler. Halılarınızı alırken size halı adedini bildiren ve bizde olduğuna dair küçük bir fiş keserler. Halılarınız oradan fabrikaya götürülür. İlk öncelikle süpürme işlemi uygulanır. Halınızda her hangi bir leke varsa tespit edilip dokusuna ve rengine zarar vermeyecek düzeyde leke çıkarıcı işlemi uygulanır. Türüne göre ayrılan halılar yıkama işlemine hazır demektir. Özel makinelerde tek tek bir şekilde fırçalanarak en kaliteli halı şampuanı ile yıkanır. Islak halılar özel kurutma odalarına bırakılarak kuruması beklenir. En son ise hav alma dediğimiz işlem uygulanır. Hav alma, halınızın son kontrolü demektir aslında. Makinesinin ucundaki fırçalar yardımı ile halınızın tüyleri kabartılır. Bir arkadaşımız diğer taraftan halıyı makine yardımı ile rulo halinde dürülür. Halen çıkmamış bir leke varsa onun içinde ufak bir leke çıkarıcı işlemi uygulanır. Bu işlemler bittiği zaman arkadaşlarımız poşetleme işlemini tamamlayarak çağrı merkezindeki arkadaşlarımıza bilgi verirler. Çağrı merkezinde ki arkadaşlarımız da sizinle iletişime geçip ne zaman müsait olduğunuzun bilgisini öğrenerek teslimat zamanını o güne ayarlarlar.
 Neden Bizi Seçmelisiniz?
Dikmen Halı Yıkamayı seçmeni demek diğer halı yıkama firmalarından çok daha önde olduğumuzu, müşterilerimize en iyi şekilde memnun ettiğimizi, çok uygun fiyatlar sunmaktayız. İstediğiniz zaman halınızın durumunu öğrenebileceğiniz bir çağrı merkezimizin olduğunu, ekstra bir servis ücreti talep etmediğimizi ve sayamadığım birçok nedenden dolayı bizi seçmeni sizin ve sevdiklerinizin sağlıklı mutlu olması demektir.
Bizimle hemen iletişime geçmek için yapmanız gereken tek şey sayfamızda ki iletişim bilgilerinden bizlere istediğiniz gün ve saatte ulaşabilirsiniz.
Dikmen Halı Yıkama Facebook SayfasıDikmen Halı Yıkama Twitter SayfasıDikmen Halı Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK