Dikmen halı yıkama

Dikmen halı yıkama

Yaz aylarının bitmesi ve kış aylarının kapımızı çalmasıyla birlikte bahar temizliği de yerine halı yıkama ve kış temizliklerine bırakmıştır. Kışın bayanların en çok yapmış olduğu ya da yaptırmış olduğu işlem ise halı yıkama ya da yıkatma işlemidir.

Bunun nedeni ise kış aylarında daha çok evlerde oturulduğundan evlerdeki halıların daha temiz olmasına özen gösterilmesi ve bu halıların hemen her sene yıkanmasının gerekmesidir.

Şirketimiz ise kurumsal bir şirket olmasının yanı sıra son teknolojiyi kullanarak halılarınızı yıkama işlemi gerçekleştirmektedir. Şirketimiz bünyesinde bulundurduğu tecrübeli ve işini bilen elemanları sayesinde anti bakteriyel halı yıkama yöntemiyle halılarınızı en uygun şekilde yıkamaktadır.

Antibakteriyel halı yıkama işlemi nasıl gerçekleşir?

- İlk önce halınıza kuru olarak bir temizleme işlemi uygulanır.

- Halı kuru haldeyken özel bir makine yardımıyla süpürülür ve üstündeki mikropların gitmesi sağlanır.

- Sonrasında halınıza özel bir makine aracılığıyla buhar gücü verilerek halının alt tabakalarına inmiş olan mikropların ya da lekelerin çıkması sağlanır.

- Bunun akabinde ise halınızın özel halı yıkama bölgemize gönderilerek ıslatılır ve özel olarak üretilen ve tamamen organik olarak halıya zarar vermeyen deterjanımızdan sürülür.

- Bu şekilde bir süre bekledikten sonra tazyikli su ile halıya zarar vermeyecek ve halıyı yıpratmayacak şekilde yıkama işlemi gerçekleştirilir.

- Özel bir koruyucu ile kaplanan halınız o şekilde bekletilerek içerisindeki tüm mikroplar ölene kadar beklenir.

- Son işlem olarak ise halınız durulanır ve kuruma işlemi için bir başka odaya alınır.

- Buraya kurumaya alındıktan sonra yıpranmadan kuruması için hava ile temas ettirilmez

- Halı yıkama işlemi sona erdikten sonra özel bir sıvı üzerine sıkılarak tekrardan kirlenmesinin gecikmesi sağlanır ve halı yıkama işlemi sonlanmış olur.

Tüm bu işlemler bize getirdiğiniz her halı için ayrı ayrı uygulanacaktır. Diğer firmalarda uygulanan bütün halıları beraber yıkama gibi bir işlem söz konusu değildir.

Çünkü bir halı diğer halılarla temas halinde yıkanırsa bu halıdaki kirler diğer halıya da geçebilir ve halı yıkama işlemi bu anlamda sağlıklı bir hal almaz. Bu yüzdendir ki bizim firmamız bu konuya özellikle ilgi göstererek ve sizlerin memnuniyetini düşünerek halı yıkama işlemlerini tek bir halı üzerinden gerçekleştirmektedir.

Halı yıkama konusunda piyasada birçok firma yer almış olmasına rağmen bu işi düzgün olarak yapan ve işinin gereğini yapan firma sayısı çok azdır. Ancak bizim firmamız bu az sayıda firmalardan bir tanesi olarak adını bu piyasada duyurmayı ve müşterilerinin güvenini kazanmayı başarmıştır.

Sürekli olarak bizi tercih eden müşterilerimizin sayısı ise bir hayli fazla olmakla birlikte bu şekilde bizimle çalışan müşterilerimize indirimler yapılmaktadır. Sizde halılarınızı yıkatmak ve aynı zamanda toplu yıkatmalarda indirim kazanmak istiyorsanız bizim firmamızı tercih edebilirsiniz.

Dikmen halı yıkama ya ulaşabilirim?

1- İnternet sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçmeniz mümkündür

2- Aynı şekilde internet adresimiz üzerinde yer alan telefon numaramızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.

3- Bunun yanı sıra Facebook sayfamız üzerinden de mesaj yoluyla bizimle iletişime geçebilirsiniz

4- Dilerseniz bu numaralarımıza çağrı bırakarak sizinle iletişime geçmemizi sağlayabilirsiniz.

Bu yöntemlerle dikmen halı yıkamaya ulaşmanız mümkündür. Bu 4 yöntemden birini kullanarak bize ulaştığınız takdirde firmamızın çağrı merkezi birimi sizden adres ve iletişim bilgilerinizi alarak en yakın süre içerisinde sizden halılarınızı almaya geleceklerdir. Dilerseniz ise bize belirli bir gün söyleyerek halılarınızı o gün yıkatabilir ve gene kendi belirlemiş olduğunuz tarihte teslim alabilirsiniz.

Dikmen Halı Yıkama Facebook SayfasıDikmen Halı Yıkama Twitter SayfasıDikmen Halı Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK