Dikmen Halı Yıkama Firması

Kalabalıklaşan insan nüfusu ve gün geçtikçe daha da kirlenen bir doğanın tam ortasında yaşıyorsunuz. Artık dokunduğunuz her şey lekeli, her şey pis ya da her şeyde mikrop bulunmakta. Biz insanlar olarak dışarıdaki bu durumun bir türlü önüne geçememekteyiz. Bindiğiniz otobüs, taksi ya da tuttuğunuz kapı kolları ve yürüdüğünüz yollarda muhakkak ki sizin sağlığınızı veya sevdiklerinizin sağlığını tehdit eden unsurlar bulunmakta ve bu unsurlar maalesef sizler nedeniyle dışarıdan içeriye yani evlerinize girmektedirler. Bu durum hem size hem de evinizde yaşayan diğer bireylere, özellikle de küçük çocuklara ve de hassas bünyeli sevdiklerinize çok daha fazla etki etmekte ve hasta olmalarını kolaylaştırmaktadır. Ne kadar içler acısı değil mi bebeğinizi oturttuğunuz koltuğunuz ya da emeklemesi için bıraktığınız halınızın küçücük bebeğinize hastalık bulaştırması? Evet, yanlış duymadınız eğer tamamen steril bir şekilde temizlenmiş bir halınız veya koltuğunuz yoksa hem siz hem de evin minik bireyleri bundan olumsuz etkilenir hatta büyüme sırasında birçok hastalıkla mücadele etmelerine neden olur. Ancak biz dikmen halı yıkama olarak siz değerli müşterilerimizi bu sağlıksız durumdan kurtarıyor ve de eski sağlıklı günlerinize dönmenizi sağlıyoruz. Nasıl mı? Tek bir telefonla… Sitemizden bulabileceğiniz müşteri hizmetleri numaralarımızdan bizlerle iletişime geçtiğiniz taktirde evinizde ferah bir hava ve temiz bir ortam olacağının garantisini verebiliriz. Bundan sonra oturduğunuz koltuk, bastığınız halı ve bütün gece sizinle temas halinde olan battaniye ile yorganlarınız tertemiz olacak ve de size hastalık yerine sağlık, sıhhat katacak. Bundan sonra sabahları uyandığınızda yorgunluk hissiyle değil, gayet dinç ve sağlıklı bir şekilde kalkacaksınız. Bunu sağlayan unsur ise Dikmen halı yıkama olacak.

Dikmen halı yıkama olarak 1990 yılında baş koyduğumuz bu yolda, bu güne kadar kaliteli hizmet anlayışımızı bir an olsun olumsuz yönde değiştirmedik ve aksine olumlu yönde geliştirdik. Siz değerli müşterilerimize, değerinizi hissettirmek adına, alanında lider temizleme malzemeleri kullandık ve makinelerimiz ise her zaman son teknoloji ve de steril oldu. Bütün bunların ışığında sizlerin güvenini kazanarak bu güne kadar ayakta kalmayı ve de piyasanın bir numarası olmayı başardık. İlk olarak sadece halı yıkama operasyonu ile başlayan firmamız siz değerli müşterilerimizin istek, şikayet ve önerileriyle kendini geliştirdi ve artık sizlere koltuk yıkama, overlok, battaniye ve yorgan yıkamada da kaliteli bir şekilde hizmet etmektedir. Aynı zamanda sizlerin isteği ve firmamızın üstün teknolojisiyle gerçekleştirebildiği yerinde yıkama hizmeti de vermekteyiz. Bu sistem son zamanlarda en çok tercihe dilen sistem olup, yerinde halı yıkama, yerinde koltuk yıkama, yerinde battaniye yıkama, yerinde yorgan yıkama ve de yerinde overlok hizmeti olarak sınıflandırılabilmektedir. Artık bütün temizlik hizmetimizi, sizin isteğiniz doğrultusunda, evinizde, gözlerinizin önünde de yapabilmekte ve sizlere de çalışma sistemimizi gösterebilmekteyiz. Bu sistem sayesinde hem siz aslında evinizde görmediğiniz kirlerin farkına varmış oluyorsunuz hem de bu kirlerin yok olduğunu görünce psikolojik olarak kendinizi arınmış hissediyorsunuz.

Yıkama sistemlerimizden bahsedecek olursak;

Halı yıkama sistemimizin start alması için yapmanız gereken ilk ve tek adım sitemizden bulabileceğiniz müşteri hizmetleri numaralarımızla, alanında uzman olan müşteri hizmetleri personelimizle konuşup, almak istediğiniz hizmeti anlatıp, adresinizi vermek. İşlemin gerisi ise bizde olmakla birlikte, sizin belirlediğiniz bir zaman diliminde evinize uğrarız ve istediğiniz hizmeti size veririz. Tamamen sizin isteğinize bağlı olarak sunduğumuz kalitesinden şaşmayan hizmetlerimizden olan yerinde yıkamayı tercih ederseniz, evinizde çok kısa bir sürede, harika bir şekilde halınızı yıkar, kurular ve de ilk günkünden daha temiz ve de daha kullanışlı bir şekilde siz değerli müşterilerimize teslim ederiz. Halı yıkama operasyonumuz sırasında göreceklerinize inanamayacağınızı şimdiden hatırlatır bu duruma hazırlıklı olmanızı öneririz.

Bir diğer hizmetimiz olan battaniye ve yorgan yıkamada ise yine aynı sistem takip edilmekte olup, çoğu insanın hayatında bir kere bile yapmadığı bir temizlik olması sebebiyle, çok dikkat ve emek gerektiren bir işlem olduğunu hatırlatmakta fayda var. Önceden evin annesi kapıya çıkar ve içi yün olan yorganları bir güzel açar ve yıkardı. Sonrasında ise kurumasını beklerdi ancak bu işlemi açık havada yaptığı için çok da sağlıklı olmazdı. Şimdi ise en yeni teknoloji olan makinelerimiz sayesinde, dikmen halı yıkama firması olarak, siz değerli müşterilerimize bu hizmeti çok kısa bir sürede, çok kaliteli ve steril olarak vermenin haklı gururunu yaşıyoruz. Bütün gece temas halinde olduğunuz battaniye ve yorganların içinden çıkan kirleri görünce şok olacak ve bir daha asla yorgan ve battaniye temizliklerinizi aksatmayacaksınız.

Dikmen halı yıkama olarak, sizlere kaliteli hizmet verdiğimiz diğer alanlarımızda da hemen, hemen aynı sistemi uygulamakta ve de siz değerli müşterilerimizin isteği doğrultusunda kendimizi geliştirmekteyiz. Kirlenen dünyanın sorunlarını en azından evinizden atmak ve sağlıklı, uzun bir ömür sürmek sizlerin sadece bir telefon uzağında! Bizi arayın, sağlık bulun.

Dikmen Halı Yıkama Facebook SayfasıDikmen Halı Yıkama Twitter SayfasıDikmen Halı Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK